Fugasoft - informační systémy a informační technologie.

Aktuality

Dodáváme PC LYNX včetně kompletů pro EET:

Více...


V březnu slavíme

28. výročí

založení naší firmy

FUGASOFT,

spol. s r.o.

Přejděte na
Windows 10

Zejména jestliže ještě používáte Windows XP?: zavolejte 602457682

Najdeme pro Vás řešení!!!

Nové ceny pro Kerio pod GFI unlimited:

Kerio na Linuxu:

Kerio Control Software Appliance: Více...

Intel® Core i7™,
Intel® Core i5™,
Intel® Core i3™:
nejnovější procesory a chipsety Intelu®:

bezkonkurenční výkon : Ceník i3, i5, i7 najdete na uvedeném odkazu nebo požádejte o podporu na našich kontaktech: Více...

Hlasem ovládají
základní technické
funkce budovy:

Program MyVoice s vizualizačním a řídícím systémem Promotic slouží k ovládání základních provozně-technických funkcí obytných budov lidským hlasem. Více...

MyVoice ve španělštině:
nový pohled na možnosti využití programu MyVoice !!!

Ve spolupráci se španělským zájemcem o program MyVoice jsme připravili španělskou verzi programu, jejíž video ukázku můžete spustit v časti MyVoice - video ukázky. Více...

Videoukázky práce s programem MyVoice

Na této stránce je k volnému stažení 10 starších a    4 nové (jen pro verzi 2.0) videoukázky dokumentující možnosti programu MyVoice. Všechna videa jsou zkomprimovaná ve formátu X-viD MPEG4 a mají proto horší obrazovou a zvukovou kvalitu. Videa v originální kvalitě jsou součástí instalačního CD programu MyVoice. Pokud nemáte nainstalován kodek X-viD MPEG-4 ve svém počítači, můžete zde stáhnout VLC Media Player, nebo si mužete stáhnout Xvid kodek na adrese www.xvid.org .

 1. ukázka: (1,0 MB)
  V této ukázce se seznámíte s prostředím programu MyVoice a uvidíte, jak lze hlasem simulovat stisknutí kláves na klávesnici a ovládat jednoduchý program - Kalkulačku.
 2. ukázka: (2,7 MB)
  Tato ukázka Vás naučí řídit hlasem pohyb kurzoru myši po obrazovce a ovládat tlačítka myši. Práce s myší je dokumentována na programu Malování. Zároveň se naučíte, jak uvést program MyVoice do režimu spánku, kdy nereaguje na uživatelem pronášené hlasové povely.
 3. ukázka: (5,5 MB)
  Třetí, nejdelší ukázka, je zaměřena na práci s Internetem. Uvidíte, jak lze pomocí hlasových povelů jednoduše surfovat na Internetu - zadávat internetovou adresu, pohybovat se na internetové stránce a ovládat program MS Internet Explorer.
 4. ukázka: (0,7 MB)
  V pořadí čtvrtá ukázka demonstruje, jak může být program MyVoice použit pro ovládání rádio-karty nainstalované v počítači.
 5. ukázka: (3,4 MB)
  V této ukázce uvidíte, jak lze pomocí programu MyVoice diktovat hlasem do počítače text po jednotlivých hláskách, celých slovech a frázích. Diktování je prováděno v aplikaci MS Word.
 6. ukázka: (2,7 MB)
  Šestá ukázka znázorňuje, jakým způsobem lze program MyVoice použít pro ovládání aplikace MS Word. Uvidíte, jak můžete v aplikaci Word diktovat text, označovat text a měnit formát použitého písma, pracovat s menu programu a třeba také vkládat do textu obrázky.
 7. ukázka: (1,4 MB)
  Sedmá ukázka je zaměřena na práci s aplikací MS Outlook Express. Uvidíte, jak lze v Outlook Expressu přijímat a odesílat poštu, vytvořit novou zprávu i s přílohou atd.
 8. ukázka: (2,0 MB)
  Osmá ukázka prohloubí Vaše znalosti hlasového ovládání klávesnice. Na příkladu programu Total Commander Vám předvedeme několik způsobů, jak hlasem simulovat stisknutí klávesových zkratek a vyvolat menu ovládané aplikace.
 9. ukázka: (1,4 MB)
  Devátá ukázka, dává návod, jak přidat program MyVoice do skupiny Po spuštění. V ukázce je přidání provedeno pouze použitím hlasových povelů.
 10. ukázka: (11 MB)   Ovládejte počítač španělsky

  Zcela převratná ukázka programu MyVoice ve španělštině (MyVoice - Spanish version),
  potvrzuje správnou volbu všem zájemcům o přizpůsobení programu MyVoice vlastním potřebám
  .
 11. ukázka: (1,0 MB)   Nové pro verzi 2.0
  Jak lze program MyVoice od verze 2.0 minimalizovat do systémové lišty systému Windows. V této liště je pak MyVoice reprezentován pouze svojí ikonkou.
 12. ukázka: (1,0 MB)   Nové pro verzi 2.0(nefunguje pro poslední verze FireFox)
  Jak lze vylepšit surfování na Internetu v aplikaci Firefox (pomocí doplňku LinkByKey). Od verze 2.0 je program MyVoice dodáván spolu se speciálním rozšířením pro aplikaci Firefox, které čísluje jednotlivé odkazy (ale i textová pole a jiné aktivní prvky) na zobrazovaných internetových stránkách. Na takto očíslované odkazy lze pak přecházet jednoduchými hlasovými povely.
 13. ukázka: (1,0 MB)   Nové pro verzi 2.0
  LinkByKey do aplikace Firefox. V této ukázce je předvena instalace doplňku LinkByKey do Firefoxu.
 14. ukázka: (1,0 MB)   Nové pro verzi 2.0
  Usnadnění ovládání kurzoru myši. Ukázka demonstruje a vysvětluje použití pomocné aplikace MouseCursorHelper, která zobrazuje okótovaný souřadný systém (přímky a kružnice) okolo zvolených typů kurzoru myši. To pomáhá odhadnout vzdálenost kurzoru myši od jednotlivých objektů na obrazovce.

© 2005-18 Fugasoft, spol. s r.o. - všechna práva vyhrazena, Aktualizace: 28/11/2018

Nahoru