Fugasoft - informační systémy a informační technologie.

Aktuality

Dodáváme PC LYNX včetně kompletů pro EET:

Více...


V březnu slavíme

28. výročí

založení naší firmy

FUGASOFT,

spol. s r.o.

Přejděte na
Windows 10

Zejména jestliže ještě používáte Windows XP?: zavolejte 602457682

Najdeme pro Vás řešení!!!

Nové ceny pro Kerio pod GFI unlimited:

Kerio na Linuxu:

Kerio Control Software Appliance: Více...

Intel® Core i7™,
Intel® Core i5™,
Intel® Core i3™:
nejnovější procesory a chipsety Intelu®:

bezkonkurenční výkon : Ceník i3, i5, i7 najdete na uvedeném odkazu nebo požádejte o podporu na našich kontaktech: Více...

Hlasem ovládají
základní technické
funkce budovy:

Program MyVoice s vizualizačním a řídícím systémem Promotic slouží k ovládání základních provozně-technických funkcí obytných budov lidským hlasem. Více...

MyVoice ve španělštině:
nový pohled na možnosti využití programu MyVoice !!!

Ve spolupráci se španělským zájemcem o program MyVoice jsme připravili španělskou verzi programu, jejíž video ukázku můžete spustit v časti MyVoice - video ukázky. Více...

Často kladené dotazy

Prosím, přečtete si následující často kladené otázky, zda se v nich nenachází odpověd právě na Váš dotaz.

 1. Mám drobnou vadu řeči, bude mi program MyDictate rozumět ?
  • V konfiguračním programu MyDictate MDConfig si můžete vytvořit ( namluvením asi 300 výrazů) vlastní hlasový profil, jehož použití zvýší úspěšnost rozpoznávání vaší řeči.
 2. Existuje DEMO programu MyDictate ?
  • DEMO programu MyDictate na CD nelze jednoduše vytvořit, proto se o něm neuvažuje.
 3. Jak dlouho se uživatel učí ovládat program MyDictate ?
  • To je stejné jako u jiných programů. U někoho den, u jiného týden, u začátečníků to může trvat i déle. V tomto ohledu mají velkou výhodu uživatelé programu MyVoice. S jejich zkušenostmi je možné se seznámit v oddíle MyVoice - časté dotazy.
 4. Nedaří se mi dostatečně spolehlivě vyslovit vstupní pokyn "Začátek_diktování" a nemohu pokračovat v použití programu ???
  • Pokuste se vyslovit příkaz "Začátek_diktování" plynule jako jedno slovo a v případě neúspěchu zrychlovat výslovnost. Jestliže Vám nepomůže ani tento postup, pořiďte si verzi 1.6, kde lze tlačítkem překonat tento vstupní práh.
 5. Je možné program MyDictate používat i pod operačním systémem Windows Vista nebo Windows 7 ? ?
  • To je možné v nové verzi programu MyDictate v1.6 i pro 64bitový operační systém.
 6. Program MyDictate špatně rozpoznává ?
  • Zkontrolujte, zda máte správně zvolený hlasový profil. Dále jestli není na pozadí spuštěný některý z programů, které zabírají značnou část operační paměti i kapacity procesoru. Postupně je povypínejte. Pro tyto případy je vhodné vytvořit samostatný hardwarový profil a samostatného uživatele s velmi omezenými funkcemi a zakázat všechny programy, které nejsou pro potřeby diktátu nezbytné. Zakažte i síťové připojení, pro daný účel nepotřebné. Pak je možné zakázat i firewall, antivirový program, vyhledávač na pozadí a další funkce.
 7. Jsem překladatel a program MyDictate úspěšně používám již několik týdnů. Bylo by možné v okamžiku, kdy právě nechci vkládat text do počítače, vypnout mikrofon ? ?
  • To je možné použitím příkazu nebo tlačítkem ( u verze 1.6) " Konec_diktování" nebo musíte použít mikrofon s USB HEADSETem iTec HS741, na jehož ovládacím panelu je vypínač mikrofonu.

© 2005-18 Fugasoft, spol. s r.o. - všechna práva vyhrazena, Aktualizace: 28/11/2018

Nahoru